WioReXXX napisał(a):

przestańcie psioczyć na sprowadzenie Jopa. Tego zawodnika chce przede wszystkim Maciek Skorża, a większość z was ocenia go po jednym meczu - tym z Austrią na EURO 2008. Jako trzeci stoper jest to idealny kandydat.
A że doświadczonych, byłych reprezentantów Polski, obrońców opłaca się sprowadzać pokazują przykłady Adamskiego czy Hajty. Chłopaki za granicą już klubu nie mogli znaleźć, a wrócili do Polski i są gwiazdami w swoich klubach...
|
Dokladnie!!
Jop swoje w FK gral i doswiadczenia ma, bedzie konkurencja na srodku i extra. Mysle ze Maciek zrobi z Jopa jeszcze dobrego obronce aczkolwiek mysle ze nawet z tym co Jop pokazal w meczu na EURO nie bedzie mal problemu w naszej lidze...