Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13442
Stary 07.07.2009, 11:54
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
przestańcie psioczyć na sprowadzenie Jopa. Tego zawodnika chce przede wszystkim Maciek Skorża, a większość z was ocenia go po jednym meczu - tym z Austrią na EURO 2008. Jako trzeci stoper jest to idealny kandydat.

A że doświadczonych, byłych reprezentantów Polski, obrońców opłaca się sprowadzać pokazują przykłady Adamskiego czy Hajty. Chłopaki za granicą już klubu nie mogli znaleźć, a wrócili do Polski i są gwiazdami w swoich klubach...
Dokladnie!!
Jop swoje w FK gral i doswiadczenia ma, bedzie konkurencja na srodku i extra. Mysle ze Maciek zrobi z Jopa jeszcze dobrego obronce aczkolwiek mysle ze nawet z tym co Jop pokazal w meczu na EURO nie bedzie mal problemu w naszej lidze...

Odpowiedz cytując