|
ja juz nie moge. przeciez zaniedlugo bedzie sie z nas smiala cala polska... Moze jak juz im nie wychodzi z tymi bramkarzami to przynajmniej niech tego nie rozglaszaja tylko sobie gdzies w zaciszu ich testują...
No ale jesli to dla dobra klubu to wybaczam wszystko...
|