Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13431
Stary 07.07.2009, 10:22
ja juz nie moge. przeciez zaniedlugo bedzie sie z nas smiala cala polska... Moze jak juz im nie wychodzi z tymi bramkarzami to przynajmniej niech tego nie rozglaszaja tylko sobie gdzies w zaciszu ich testują...
No ale jesli to dla dobra klubu to wybaczam wszystko...
Odpowiedz cytując