gdsmk napisał(a):

|
Weźmy pod uwagę, że gdyby nie jego decyzja, to pewnie jeszcze by się rehabilitował, a my za tydzień gralibyśmy z Torshavn.
|
Sama artroskopia mająca tylko na celu sprawdzenie 'co w kolanie piszczy', to z tego co czytałem, jakieś 2 tyg więcej rehabilitacji - innego sposobu by dokładnie wiedzieć na czym się stoi, przy takich urazach jak miał Paweł, ponoć nie ma.Pisałem już dawno i nie raz że dla mnie to bardzo dziwna sprawa ale czy u nas od tych spraw jest banda kretynów, czy m.in ja jestem przewrażliwiony to czas pokaże.