Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
waldemar
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
1461
06.07.2009, 23:05
do czwartku muszą zgłosić skład zespołu na mecze z Levadią. W tej chwili oprócz Pawełka w zespole jest jedynie 18-letni Filip Kurto.
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._czwartku.html
waldemar
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez waldemar