Wyświetl pojedynczy post
waldemar
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1461
Stary 06.07.2009, 23:05
do czwartku muszą zgłosić skład zespołu na mecze z Levadią. W tej chwili oprócz Pawełka w zespole jest jedynie 18-letni Filip Kurto.

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._czwartku.html
Odpowiedz cytując