Proud napisał(a):

|
dla mnie to zdanie świadczy o wiedzy dziennikarza piszącego ten artykuł. Pisze jakbyśmy Burlige kupili od Floty.
|
Bardzo nie lubię wyżywania się na dziennikarzach, epitetów typu "pismaki" itd, ale czasem to się naprawdę potrafią skompromitować. Wczoraj na GW czytałem, że kontuzji na treningu Legii doznał Rafał Grzelak.
