Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 06.07.2009, 22:32
Jeżeli Wisła awansowałaby do IV rundy i nikt nie pokazałby dwumeczu to by była prawdziwa masakra. Ktoś coś wspominał, że w pakiecie z grupową jest ostatnia faza ale po tym co Koledze wyżej napisała babka z Polsatu, chyba nie warto mieć złudzeń...

Można liczyć jedynie na to, że spotkania wyjazdowe zobaczymy na satelicie bądź w internecie, tak jak to było z meczem Polonii.
Ostatnio edytowane przez sqallpl : 06.07.2009 o godz. 22:34.