|
Jeżeli Wisła awansowałaby do IV rundy i nikt nie pokazałby dwumeczu to by była prawdziwa masakra. Ktoś coś wspominał, że w pakiecie z grupową jest ostatnia faza ale po tym co Koledze wyżej napisała babka z Polsatu, chyba nie warto mieć złudzeń...
Można liczyć jedynie na to, że spotkania wyjazdowe zobaczymy na satelicie bądź w internecie, tak jak to było z meczem Polonii.
Ostatnio edytowane przez sqallpl : 06.07.2009 o godz. 22:34.
|