Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9438
Stary 06.07.2009, 20:58
19dafi06 napisał(a):Wyświetl post
Witam! Wie ktoś gdzie mogę dostać taką opaske na wlosy
http://www.corazonblanco.com/media/g...guti-53830.jpg
W decathlonie albo gdzies?
Podobne (tzn. troche 'grubsze') można dostać w pumie, chyba 6 za 30 zł, ewentualnie można na allegro poszukać. Ja tam w sumie podobną znalazłam właśnie na allegro.
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary


Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"

Nauczmy sie Roty!
Odpowiedz cytując