Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
13383
06.07.2009, 18:56
Ale to ma byc Wloch a nie bramkarz z Serie A. Rownie dobrze moze se przyjsc z ligi rosyjskiej czy innej
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1