KuLwIk napisał(a):

|
Ja myślę, że sprawa ogólnie z zawodnikami z Włoch jest o tyle łatwiejsza, że fizjologiem jest u nas Paulo Terziotti. Jego kontakty zapewne spróbujemy wykorzystać, by pozyskać dobrych, włoskich piłkarzy.
|
Sprawa wydaje się jeszcze łatwiejsza, bo niedaleko stadionu kebaby sprzedaje Turek Fatah i jego kontakty zapewne spróbujemy wykorzystać, żeby do napadu pozyskać Hakana Sukura (reprezentant, wysoki, doświadczony, bramkostrzelny, dobrze się zastawia i co najważniejsze za darmo:
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...an/profil.html - dziwię się, że nasza Rada Nadzorcza jeszcze się zastanawia, moja rada na dziś: PODPISAĆ, PODPISAĆ, PODPISAĆ!!!)