|
Ja się tylko zastanawiam jak kożna kogoś wogóle po kryjomu testować. I nie rozumiewm jak do tej pory mogła nie wyciec informacja o tym kto jest testowany, chyba że po prostu jeszcze wogóle nie przyleciał do Austrii. Bo nie uwieże że ta zgraja sępów/szpiegów, żerująca na naszym zgrupowaniu nie może wyciągnąc takiej informacji...
A ja mam tylko nadzieje że:
- nie będziemy wyporzyczali nikogo, bez możliwości transferu definitywnego.
- bramkarz nie będzie starszy jak 32 lata
- nie będzie gwiazdorkeim traktowanym ulgowo
Droga redakcjo prosimy o info w sprawie tego piłkarza, nawet jeżeli nie jesteście na 100% pewni, aby położyć kres spekulacjom, i wymysłom osób "dobrze poinformowanych"
|