Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
eloszyyy98
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
13374
06.07.2009, 18:16
ja mam tylko nadzieje że nie bedzie to wiekowy bramkarz coś w stylu Angelo Hugesa
eloszyyy98
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez eloszyyy98