Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1638
Stary 06.07.2009, 17:50
Grasz taką samą taktyką jak Legia Moim zdaniem ta taktyka jest zupełnie bez sensu i trzeba mieć na prawdę dobrą ofensywę, żeby poradzić sobie w takiej lidze jaką jest Szkocka. Lepiej by było jakbyś jednak zrezygnował z defensywnego pomocnika i zagrał byś z dwoma napastnikami, wzmocnił obronę i atak. Na lewą obronę proponuje Ci młodego Czecha Jana Lecjkasa (Jan Lecjaks), w przyszłości będzie to na prawdę bardzo dobry zawodnik za niewielką cenę.
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 06.07.2009 o godz. 17:51.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując