Grasz taką samą taktyką jak Legia

Moim zdaniem ta taktyka jest zupełnie bez sensu i trzeba mieć na prawdę dobrą ofensywę, żeby poradzić sobie w takiej lidze jaką jest Szkocka. Lepiej by było jakbyś jednak zrezygnował z defensywnego pomocnika i zagrał byś z dwoma napastnikami, wzmocnił obronę i atak. Na lewą obronę proponuje Ci młodego Czecha Jana Lecjkasa (Jan Lecjaks), w przyszłości będzie to na prawdę bardzo dobry zawodnik za niewielką cenę.