Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13361
Stary 06.07.2009, 16:56
juz mielismy "Iga"

Adis był ok, bronił niezle, wyglądał jak hamior, 23 lata
W czym on nie spasił Kazimierskiemu...Żeby sie nie skonczylo, ze wymienił stryjek siekierke na kijek
i zamiast 23 letniego młodego perspektywinczego chłopaka weźmiemy droższego starego makarona
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując