|
juz mielismy "Iga"
Adis był ok, bronił niezle, wyglądał jak hamior, 23 lata
W czym on nie spasił Kazimierskiemu...Żeby sie nie skonczylo, ze wymienił stryjek siekierke na kijek
i zamiast 23 letniego młodego perspektywinczego chłopaka weźmiemy droższego starego makarona
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|