jova napisał(a):

|
Nie sądzę by Skorża wciąż liczył na Vargę. Przed transferem ten zawodnik sam mówił, że jest uniwersalnym piłkarzem i, że w poprzednich klubach grał na każdej defensywnej pozycji, a teraz jakoś nikomu nie przychodzi do głowy by wypróbować go jako zmiennika np. na prawej obronie.
|
Nie wiem czy liczy, ale jego obecność na tym zgrupowaniu o czymś też świadczy. Póki co jeszcze się go nie pozbyto, a chyba była ku temu okazja, bo Varga chciał wrócić do ojczyzny. Ten zawodnik raczej aż tak wszechstronny nie jest, może grać na pozycji defensywnego pomocnika lub środkowego obrońcy, ale na środkowego defensora jest raczej niestety zbyt niski.
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.