Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1566
06.07.2009, 12:40
moglby sie ktos wypowiedziec i porownac energetyke na agh i pk? gdzie lepiej,łatwiej itp
ted
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ted
Znajdź inne posty napisane przez ted