|
Najważniejsze jest teraz pozyskanie napastnika. Tak analizując nasz skład mamy naprawdę spory potencjał w pomocy z Gargułą, Krimem, Małeckim, Boguskim i Łobodzińskim, tyle że niestety Garguła i Boguski jeszcze trochę muszą pauzować, a ktoś musi przecież wspomóc Brożka. Owszem, może to być Małecki czy Ćwielong, ale ta dwójka lepiej sobie radzi na bokach pomocy niż w ataku. Przydałby się taki Grosicki, pod warunkiem żeby nie przychodził nawalony na treningi.
|