Proud napisał(a):

|
z tym że bardzo możliwy były wtedy scenariusz naszego rozstawienia w IV rundzie eliminacji. Co znacznie ulatwiłoby nam awans do fazy grupowej.
|
Jak by było jak mówisz to ZAWSZE byłyby te same zespoły w grupach, a żadne inne nie mogły by wejść do LM...
