|
Ciekawe ,sam do konca co do Braza przekonany nie jestem,ale wszytsko wyjasni sie niedlugo bo ten ma ponoc przyleciec
Co do Pawla..duza role wg mnie odegral Skorza...namawial pewnie go zeby powalczyc o LM,bo wie ze bez niego bedzie duzo ciezej,
A Nurkovica brac,nie sugerowac sie Kaziemirskim ,tylko brac bo widac ze gosc umiejtnosci ma.
|