Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13287
Stary 05.07.2009, 21:45
fialo napisał(a):Wyświetl post
Te kwoty się nie sumują, są wypłacane w wypadku przegranej w danej rundzie.
Skąd masz takie info ?
Na podstawie informacji ze strony Partizana(która szeroko kiedyś była opisywana na tym forum) stwierdzam, że Wisła zarobi 3.56 mln Euro jeśli zakwalifikuje się do 4 rundy el LM. Przejście 4 rundy el LM to dodatkowe 3.54 mln Euro co da 7.1 mln Euro.

Brożek dobrze, że zostaje. Mam nadzieję, że w końcu wróci forma po kontuzji.
Odpowiedz cytując