fialo napisał(a):

|
Te kwoty się nie sumują, są wypłacane w wypadku przegranej w danej rundzie.
|
Skąd masz takie info ?
Na podstawie informacji ze strony Partizana(która szeroko kiedyś była opisywana na tym forum) stwierdzam, że Wisła zarobi 3.56 mln Euro jeśli zakwalifikuje się do 4 rundy el LM. Przejście 4 rundy el LM to dodatkowe 3.54 mln Euro co da 7.1 mln Euro.
Brożek dobrze, że zostaje. Mam nadzieję, że w końcu wróci forma po kontuzji.