Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13279
Stary 05.07.2009, 21:06
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
A teraz drodzy Forumowicze, możecie sobie zamaist Cebanu wpisać Braza, zamiast Polonii Bytom Wisłę, a zamiast Wisły Panathinaikos.
Polonia Bytom decyduje się na takie wypożyczenia, bo najwyraźniej trudno byłoby im znaleźć solidnych graczy, którzy chcieliby związać się z Polonią na dłużej. Pytanie brzmi: czy Wisła rzeczywiście jest zmuszona wypożyczać i ogrywać zawodnika klasy Braza? Moim zdaniem nie. Po co nam na pół roku zawodnik, co do którego nie mamy nawet pewności, że wzmocni skład? A jeśli wzmocni, jeśli w Wiśle nabierze doświadczenia i się rozwinie to klub nie dostanie za niego złamanego grosza. Już lepiej byłoby poszukać kolejnego Diaza lub Singlara.
Odpowiedz cytując