Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13278
Stary 05.07.2009, 21:04
czolg napisał(a):Wyświetl post
czyli wychodzi na to ze Brożek zostaje z nami
widac Cupial wie ze Brozio nam potrzebny i za byle jaka kase tzn 3mln go nie pusci - i bardzo dobrze!
http://www.polskatimes.pl/sport/137691,przedstawiciele-fulham-wylecieli-bez-brozka,id,t.html
Ten news w połączeniu z doniesieniami o Viduce, Crouchu i innych celach Fulham świadczy, że dla Anglików Brożek jest takim Bożokiem - dalszą w kolejności opcją.

W każdym kolejnym newsie pojawia się niższa kwota - Fulham wygląda, że raczej nie jest zdeterminowane. Jak uda się zbić kwotę bardzo to wezmą Brożka jako poszerzenie składu i tyle. Ewentualnie jak już nikogo innego nie ściągną to wtedy mogą bardziej "zaatakować" Wisłę (większą kasą).

Tak więc moim zdaniem szanse na transfer Brożka są małe, bo Wisła akurat w jego przypadku będzie twardo trzymać się pewnego pułapu cenowego.
Odpowiedz cytując