czolg napisał(a):

Ten news w połączeniu z doniesieniami o Viduce, Crouchu i innych celach Fulham świadczy, że dla Anglików Brożek jest takim Bożokiem - dalszą w kolejności opcją.
W każdym kolejnym newsie pojawia się niższa kwota - Fulham wygląda, że raczej nie jest zdeterminowane. Jak uda się zbić kwotę bardzo to wezmą Brożka jako poszerzenie składu i tyle. Ewentualnie jak już nikogo innego nie ściągną to wtedy mogą bardziej "zaatakować" Wisłę (większą kasą).
Tak więc moim zdaniem szanse na transfer Brożka są małe, bo Wisła akurat w jego przypadku będzie twardo trzymać się pewnego pułapu cenowego.