Witam,
Mniemam, że za wszystkim stoi Hektor Perlata, zaproponował ogrywanie Braza u nas, jednocześnie proponując kogoś za 0,5 roku. Z Koniczynkami chyba nie mamy aż tak wspaniałych kontaków, żeby to przeprowadzić.
Boję się drugiego dna Marcelo za Braza.......
