Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13274
Stary 05.07.2009, 20:51
rav napisał(a):Wyświetl post
No a Panathinaikos nie chce żałować. Gdyby gościa skreślili, to szukaliby na niego kupca a nie wypożyczenia. Chłopak ma zdaje się 22 lata, jeszcze 4,5 roku kontraktu z Panathinaikosem. Po co PAO już teraz decydować za ile go sprzedać i akurat Wiśle? Może za rok wezmą go z powrotem, a może zrobią licytację wśród chętnych? Jaki interes miałby mieć Panathinaikos, żeby dać zarobić Wiśle na tym piłkarzu, skoro jest ich zawodnikiem? No a Wisła potrzebuje teraz przede wszystkim zawodnika do obrony.
A po co Wiśle piłakrz któruy w seniorskiej piłce zagrał dotychczas raptem kilka meczów ? Jeszcze rozumiem wypożyczyć ofensywnego piłkarza o dużym potencjale z myślą że może okazać sie leppszy od naszych zawodników. Ale w obronie gdzie liczy się zgranie przedewszystkim ogrywanie innemu klubowi zawodnika bez żadnych wymiernych kożyści dla nas.
Postawienie na młodego obrońce to inwestycja. Wiadomo ze pierwsze mecze będzie miał słabsze, a rozegra się dopiero z czasem. Dlatego idiotyzmem było by pozwalać Brazowi na te jego błędy w Wiśle po to by Panathinaicos miał bardziej doswiadczonego piłkarza. Chyba ze idzie do nas zabezpieczać ławkę, ale wtedy to się nie opyla dla Panaty.

Bez możliwości wykupienia ten transfer jest kompletnym nieporozumieniem, już lepiej żeby się Burliga ogrywał. Tylko nie piszcie że Braz już teraz jest świetnym piłkarzem, lepszym od Singlara itd., bo nie jest. W żadnym klubie nie miał miejsca w składzie, w Panatcie nei ąłpie sie nawet do 25 osobowej kadry dlatego go opyczają
Odpowiedz cytując