wolfy napisał(a):

Moje zdanie jest takie, że nie trudno być lepszym od Słowaka.
Czyli według Ciebie David jest graczem na awaryjną sytuacje kiedy ktoś się "wysypie" ? Czy myślisz że Grecy chcą wypożyczać gościa do klubu w którym startuje z roli rezerwowego ?
rav napisał(a):

|
No a Panathinaikos nie chce żałować. Gdyby gościa skreślili, to szukaliby na niego kupca a nie wypożyczenia. Chłopak ma zdaje się 22 lata, jeszcze 4,5 roku kontraktu z Panathinaikosem. Po co PAO już teraz decydować za ile go sprzedać i akurat Wiśle? Może za rok wezmą go z powrotem, a może zrobią licytację wśród chętnych? Jaki interes miałby mieć Panathinaikos, żeby dać zarobić Wiśle na tym piłkarzu, skoro jest ich zawodnikiem? No a Wisła potrzebuje teraz przede wszystkim zawodnika do obrony.
|
Wszystko gra, tylko nie pasuje ta Polska, Braz nie zrobił dobrego wrażenia na Grekach to oczywiste skoro nie chcą go nawet na lawę, a przegrywa rywalizację z takimi ludźmi jak Wawrzyniak dlatego być może chcą coś zarboic i myślą żę takiej slabej lidze jak Polska poradzi sobie a my go wezniemy. Chyba logiczne co ?