Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13270
Stary 05.07.2009, 20:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
...
Moje zdanie jest takie, że nie trudno być lepszym od Słowaka.
Czyli według Ciebie David jest graczem na awaryjną sytuacje kiedy ktoś się "wysypie" ? Czy myślisz że Grecy chcą wypożyczać gościa do klubu w którym startuje z roli rezerwowego ?

rav napisał(a):Wyświetl post
No a Panathinaikos nie chce żałować. Gdyby gościa skreślili, to szukaliby na niego kupca a nie wypożyczenia. Chłopak ma zdaje się 22 lata, jeszcze 4,5 roku kontraktu z Panathinaikosem. Po co PAO już teraz decydować za ile go sprzedać i akurat Wiśle? Może za rok wezmą go z powrotem, a może zrobią licytację wśród chętnych? Jaki interes miałby mieć Panathinaikos, żeby dać zarobić Wiśle na tym piłkarzu, skoro jest ich zawodnikiem? No a Wisła potrzebuje teraz przede wszystkim zawodnika do obrony.
Wszystko gra, tylko nie pasuje ta Polska, Braz nie zrobił dobrego wrażenia na Grekach to oczywiste skoro nie chcą go nawet na lawę, a przegrywa rywalizację z takimi ludźmi jak Wawrzyniak dlatego być może chcą coś zarboic i myślą żę takiej slabej lidze jak Polska poradzi sobie a my go wezniemy. Chyba logiczne co ?
Odpowiedz cytując