Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13269
Stary 05.07.2009, 20:28
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Jak mamy wypożyczać Braza to tylko z opcją transferu definitywnego inaczej to nie ma sensu...

Nie ma sensu, nie ma sensu... Powiedz mi, czy sprowadzenie DOBREGO piłkarza, mającego doświadczenie w reprezentacji Brazylii U20 nie ma sensu? Fakty są takie - nie mamy prawego obrońcy. Braz JEST dobrym prawym obrońcą. Pomoże nam w eliminacjach. Mamy z nim dużo większe szanse. Chłopak będzie grał jak najlepiej, bo będzie chciał wrócić do PAO. Niewiadomo jak się poźniej sprawa potoczy, być może zostanie u nas na dłużej, zobaczymy. Narazie radziłbym się cieszyć, bo reprezentanci Brazylii często do Polski nie przyjeżdżają. Narzekania tu nic nie zmienią. Więcej optymizmu, bo narazie nasz dyrektor sportowy działa naprawdę sprawnie i skutecznie. Dodatkowo sprawa transferu Brożka utknęła w martwym punkcie. Nic tylko sie cieszyć.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując