_gilardino_ napisał(a):

|
Jak mamy wypożyczać Braza to tylko z opcją transferu definitywnego inaczej to nie ma sensu...
|
Nie ma sensu, nie ma sensu... Powiedz mi, czy sprowadzenie DOBREGO piłkarza, mającego doświadczenie w reprezentacji Brazylii U20 nie ma sensu? Fakty są takie - nie mamy prawego obrońcy. Braz JEST dobrym prawym obrońcą. Pomoże nam w eliminacjach. Mamy z nim dużo większe szanse. Chłopak będzie grał jak najlepiej, bo będzie chciał wrócić do PAO. Niewiadomo jak się poźniej sprawa potoczy, być może zostanie u nas na dłużej, zobaczymy. Narazie radziłbym się cieszyć, bo reprezentanci Brazylii często do Polski nie przyjeżdżają. Narzekania tu nic nie zmienią. Więcej optymizmu, bo narazie nasz dyrektor sportowy działa naprawdę sprawnie i skutecznie. Dodatkowo sprawa transferu Brożka utknęła w martwym punkcie. Nic tylko sie cieszyć.