Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13267
Stary 05.07.2009, 20:27
wszystko się jutro wyjaśni
ja tylko stawiam że ta kwota odstępnego będzie, gdyż widzę jakich piłkarzy sięgają ostatnio. A przecież mają limity na obcokrajowców. No ale gdybać to sobie możemy heh Musimy wytrzymać do jutra


Odpowiedz cytując