Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13250
Stary 05.07.2009, 19:27
Niech zgadnę: Wisła chciała mieć możliwość wykupienia Davida Braza po zakończeniu wypożyczenia, a Panathinaikos nie był tym zainteresowany. Ciekaw jestem czy taką opcję sobie zapewniliśmy. Ale moim zdaniem ten transfer to dobre posunięcie nawet i bez opcji pierwokupu. Zawsze to w miarę tanie uzupełnie składu. Tym bardziej wartościowe, że Brazylijczyk jest graczem uniwersalnym.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując