Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13247
Stary 05.07.2009, 18:57
tsw.com.pl napisało jakoby Braz już od jutra stał się zawodnikiem Wisły. Cieszyć może, że nie doszło do kompromitacji zarządu i nie złożył lepszej oferty od Wisły beniaminek ligi greckiej. To by był cios, ale jednak powoli chyba Ci 'kompetentni' ludzie zrozumieli z RN, że bez nowych zawodników Wisła może co najwyżej bić się w Lidze Europejskiej. I oby tak dalej! Jeszcze tylko zostawić Brozia, transfer dobrego bramkarza i walkę o Champions League można zacząć

Odpowiedz cytując