Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13246
Stary 05.07.2009, 18:45
Do tej pory myślałem że to plota, ale teraz to nie wydaje mi się, aby Włosi wiedzieli, że potrzebni są nam akurat prawy obrońca i napastnik. Więc jakieś zainteresowanie ze strony Wisły chyba jest (było?)
Odpowiedz cytując