Kobieta_Wislak napisał(a):

a widział ktoś kiedyś tatuaż na stopie? ale chodzi mi o "spód" stopy (to czym się depcze ;-) )
i czy robią w ogóle w tym miejscu? szukam po internecie, ale nie mogę za wiele znaleźć na ten temat, a bardzo mnie interesuje czy tam można
|
Robią kumpel ma tylko prędzej czy później się ściera, podobnie jak na wewnętrznej stronie dłoni, robi się na tym bardzo ciężko , tatuaż z czasem się bardzo niszczy i nie da się zrobić bardzo skomplikowanego obrazka, generalnie się nie poleca tych miejsc chyba że ktoś się uprze, ale rewelacyjnych efektów radzę się nie spodziewać nawet przy wybitnych tatuatorach. Od razu mówię, że są to jedne z najmniej lubianych miejsc do tatuowania ze względu na trudność i niezbyt zadowalający efekt.
Pozdrawiam