|
Wiadomo wszystko jest względne,ale np Sikora nie daje sobie specjalnie rady. Descarga rozegrał 300 meczów w Primiera Division, ale do Legi przyjechał na emeryture. Nie mniej powinien być przyzwoitym zawodnikiem. Niestety nie ma danych o jego pobycie w Brazyli (ale to było 9 lat temu !) ale musiał być niezły skoro 18 latka wychaczyli z Brazyli i to do Middlesborough.
|