Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 05.07.2009, 17:14
Wiadomo wszystko jest względne,ale np Sikora nie daje sobie specjalnie rady. Descarga rozegrał 300 meczów w Primiera Division, ale do Legi przyjechał na emeryture. Nie mniej powinien być przyzwoitym zawodnikiem. Niestety nie ma danych o jego pobycie w Brazyli (ale to było 9 lat temu !) ale musiał być niezły skoro 18 latka wychaczyli z Brazyli i to do Middlesborough.
Odpowiedz cytując