Krissu napisał(a):

Bardzo szkoda, że mu się we Wiśle nie udało przez tą cholerną kontuzję. Bardzo chciałem kiedyś zobaczyć Niedzielana w trykocie Wisły ale niestety ze zdrowiem człowiek nie wygra. Po kontuzji już był cieniem tego Niedzielana którego pamiętam z czasów gry w NEC, gdzie w formie na prawdę był dobrym snajperem.