Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13238
Stary 05.07.2009, 16:57
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Pa, pa, Andrzejku?
Bardzo szkoda, że mu się we Wiśle nie udało przez tą cholerną kontuzję. Bardzo chciałem kiedyś zobaczyć Niedzielana w trykocie Wisły ale niestety ze zdrowiem człowiek nie wygra. Po kontuzji już był cieniem tego Niedzielana którego pamiętam z czasów gry w NEC, gdzie w formie na prawdę był dobrym snajperem.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując