Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13236
Stary 05.07.2009, 15:27. Wisełka a gracze z Włoch - potwierdzenie
Zrobiłem mały wywiad po włoskich serwisach. Duże gazety sportowe czy strony www oficjalnie potwierdzają zainteresowanie Wisły DWOMA graczami Regginy. Drużyna ta (spadła z Serie A), ma od czerwca 2009 nowego trenera i robią porządki. Nas interesuje, że:

Cytat:
Stuani (23) ed Alvarez (24) sono due elementi destinati a lasciare Reggio. Dalla Polonia si dà come molto forte l'interesse che il Wisla Cracovia ha nei confronti dell' attaccante (...). La Reggina nell'eventuale operazione potrebbe inserire anche l'esterno destro, che ha comunque il gradimento dei dirigenti polacchi. Il Wisla conosce bene la situazione dei due che devono necessariamente essere ceduti dagli amaranto (za: tutto mercato web).
Christian Ricardo Stuani - Attaccante (napastnik)
Pablo Alvarez - Difensore (prawy obrońca)

A po polsku: Stuani i Alvarez to dwóch graczy, którzy mają opuścić drużynę z Reggio. Ze strony polskiej daje się zauważyć duże zainteresowanie Wisły Kraków odnośnie napastnika. Przy ewentualnym transferze Reggina może dołączyć prawego obrońcę, który spodobał się polskim władzom klubowym. Wisła doskonale zdaje sobie sprawę, że ci dwaj koniecznie (necessariamente) muszą być sprzedani (devono essere ceduti).

W moim odczuciu nasz dyrektor sportowy bardzo dobrze to rozgrywa. Jeśli uda się sprowadzić Braza na obronę, wtedy z Regginy wystarczy kupić Stuaniego do ataku (niespełna 23 lata, cena prawdopodobnie 0,5 mln euro). Jeśli Braz nie będzie chciał (tu wiadomości są sprzeczne: nie przychodzi - czy przychodzi?), wtedy będzie można dokupić Alvareza. "Minusem" Urugwajczyków jest fakt, że trzeba za obu płacić, plusem - że Reggina b. mocno odchudza kadrę i pewnie dałoby się wynegocjować korzystniejszą cenę.
Odpowiedz cytując