klubus napisał(a):

|
ej ej uspokujcie się z Brazem zobaczymy co będzie nawet na testach nawet nie jest! Opanujcie się nie róbmy nadziei, że będzie to super obrańca i za pół raku Panathinaikos nam go sprzedam za pół darmo. Lepiej pogadać o Viniciusu czy Nurkoviciu bo z nimi Wisła jest bliska podpisania kontraktów!
|
Vinicius to dla mnie jest bliski pojechania do domu....a nie kontraktu...
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"