Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13225
Stary 05.07.2009, 14:13
A moze my weźmiemy tego Vidukę? Za darmo jest przecież.

A tak poważnie: wygląda na to że droga do transferu Brozia jeszcze daleka, a jeśli to nie Fulham, to drużyna nie grająca w europejskich pucharach. Nie jest źle...
Odpowiedz cytując