AYALA napisał(a):

|
nie ma sie z czego sie śmiac , oni oboje prawie 500 tyś Euro połykaja rocznie a to jak na nasze realia ogromna kwota a praktycznie niczego do drużyny nie wnoszą.Za te pieniądze można by ciekawego zawodnika kupic.
|
Yy.. to któryś był kobietą?