Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13224
Stary 05.07.2009, 14:11
AYALA napisał(a):Wyświetl post
nie ma sie z czego sie śmiac , oni oboje prawie 500 tyś Euro połykaja rocznie a to jak na nasze realia ogromna kwota a praktycznie niczego do drużyny nie wnoszą.Za te pieniądze można by ciekawego zawodnika kupic.
Yy.. to któryś był kobietą?
Odpowiedz cytując