|
Ja mam małe zapytanie od kolegi.
Historia rozszerz 54 %
Anglik rozszerz 68 %
Polski podst 71 %
Na które kierunki UJ będzie mu się najłatwiej dostać ?
Administracja,politologia,historia? Ma duze szanse?
Pytanie raczej do studiujących obecnie na UJ : )
I druga sprawa, czy z 65% z gegry rozszerz, 66 z wosu podst, 73 z polaka podst i 81 % z angla podst jest sens startować na UJ?
Ostatnio edytowane przez piter116 : 05.07.2009 o godz. 15:39.
|