Ogryzek napisał(a):

|
Czy podobna sytuacja nie była z Matusiakiem? Też był do nas wypożyczony jak pamiętam i chyba nie miał kwoty odstępnego. Uważam że jeśli wypożyczenie ma sens powinna być wpisana kwota odstępnego w naszym zasięgu.
|
Miał kwotę odstępnego. Mogliśmy go wykupić za 800 tysięcy ojro.