Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13219
Stary 05.07.2009, 13:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czy podobna sytuacja nie była z Matusiakiem? Też był do nas wypożyczony jak pamiętam i chyba nie miał kwoty odstępnego. Uważam że jeśli wypożyczenie ma sens powinna być wpisana kwota odstępnego w naszym zasięgu.

Miał kwotę odstępnego. Mogliśmy go wykupić za 800 tysięcy ojro.
Odpowiedz cytując