pysio napisał(a):

|
skąd wiesz, że to napastnik? na stronie wislakrakow.com nic nie jest napisane o nowych testowanych graczach.. tak więc kto to? choć szczerze, na młodego nie wygląda.. więc pewnie jakiś testowany wynalazek +30.. ehh..
|
Jeszcze kurcze widac ze brak mu kondycji... i lubi balowac... widac to po miesniu piwnym. Szkoda ze takimi zawodnikami sie interesujemy
