|
Z tego co pamiętam to Braz był bardzo zdeterminowany by wyjechać do Europy, chyba nawet pół sezonu w ogóle przez to nie grał. Dlatego też nie ma co się dziwić że mógł odstawać od graczy PAO, nawet od regularnie grającego w Legii Wawrzyniaka. Patrząc jednak na to co pokazywał w Brazylii, gdzie grał w podstawowym składzie Palmeiras, oraz na to że rozegrał więcej meczy w młodzieżówce niż Marcepan może to świadczyć o tym, że to jest zawodnik o dużych możliwościach.
|