|
Chciałbym przypomnieć, że między Panata a Wsłą jest przepaść (finansowa). Braz zarabia tam zapewne dużo więcej niż mógłby dostać u nas. Po drugie Panata nie puści go za 500k euro. Chyba, że nie wiążą z nim żadnych nadziei to mogą go sprzedać za taką cene. Sprawa jest prosta. Jeżeli możemy wypożyczyć go na rok to brać. Jeżeli udałoby się to zrobić z opcją pierwokupu za powiedzmy 500k euro to oczywiście to zrobić, bo jeżeli się sprawdzi to jest dobry grajek za dobrą cene. Chociaż osobiście myślę, że chodzi tutaj tylko o to aby chłopak się ograł, Panata niechętnie go sprzeda, na pewno nie za taka cene ;] Co nie zmienia faktu, że trzeba wzmocnić defensywe choćby na ten rok.
|