63.5 Kg napisał(a):

Czyli awansujmy do LM a potem mozemy puscic wszystkich bo cel zostanie osiagniety...czysty idiotyzm.
Wypozyczenie ma tylko sens wtedy gdy sie zabezpieczymy opcja wykupu za w miare sensowne pieniazde...
|
A gdzie ja napisałem że można puścić wszystkich zawodników ?.Była mowa tylko o jednym.A opcja pierwokupu to podstawa.