Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13208
Stary 05.07.2009, 13:10
Widze że niektórzy się tutaj strasznie podniecają tym Brazem , a ja jestem bardzo sceptyczny co do tego wypożyczenia . Dobrze że przyjdzie do nas , o ile będzie miał klauzule pierwokupu , w przeciwnym razie radziłbym troche stonować te fantazje o drugim Marcelo , bo można się bardzo rozczarować. Szczegolnie jak będzie musiał zagrać z konieczności w el.LM ( bądzmy szczerzy , przychodzi do nas aby zasilić ławke rezerwowych ) i wyjdzie tutaj jego brak ogrania, to że przez ostatnie pół roku siedział na ławie oraz brak zrozumienia z kolegami z defenzywy . Marcelo na początku kariery u nas też zaliczyl pare klopsów , o których już wszyscy zapomnieli na wiosne .

Przypominam też że w PAO w pierwszym składzie grał przeciętny Wawrzyniak , a świetny gracz jakim jest według wielu David Braz siedział na rezerwie . Mi to daje sporo do myślenia .
Odpowiedz cytując