Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13204
Stary 05.07.2009, 13:01
PotiWisla napisał(a):Wyświetl post
Chociażby po to żeby pomógł w awansie do LM.
Czyli awansujmy do LM a potem mozemy puscic wszystkich bo cel zostanie osiagniety...czysty idiotyzm.
Wypozyczenie ma tylko sens wtedy gdy sie zabezpieczymy opcja wykupu za w miare sensowne pieniazde...
Odpowiedz cytując