PotiWisla napisał(a):

|
Chociażby po to żeby pomógł w awansie do LM.
|
Czyli awansujmy do LM a potem mozemy puscic wszystkich bo cel zostanie osiagniety...czysty idiotyzm.
Wypozyczenie ma tylko sens wtedy gdy sie zabezpieczymy opcja wykupu za w miare sensowne pieniazde...