Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13203
Stary 05.07.2009, 13:01
nie kwestionowałbym wartości sportowej półrocznego wypożyczenia, jeśli będzie dawał z siebie wszystko i pokazywał swoje umiejętności - przysłuży się przez pół roku, potem zostanie zastąpiony lub przedłuży kontrakt.

Tylko pytanie mam o jego motywację. Jak na miejscu włodarzy PAO traktowalibyście zawodnika, którego wypożyczyliście, żeby się ogrywał i brylował w słabej lidze polskiej? Wróci, oni oglądną nagrania meczów z jego udziałem i od razu wskoczy do pierwszego składu PAO? Liczyłbym, że w Atenach ktoś zrobi na nich dobre wrażenie i postęp w trakcie pół roku.

Zastanawiam się nad sensem wypożyczeń. A może większy sens jest gdy zawodnik przychodzi ze słabszego klubu, niż jak wysyłany jest na banicję z silnego klubu do Wisły?
Odpowiedz cytując