Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13200
Stary 05.07.2009, 12:58
Angmir napisał(a):Wyświetl post
jesli chodzi o Braza to ma z Panatha kontrakt jeszcze 4 lata, ale podobvno ma być wypożyczony do ans z opcją pierwokupu za ok 500 tyś €. Jesli nei będzie miał takiej klauzuli to nei ma sensu go wyporzyczać. Zresztą wogóle uważam, że Wisła jest za poważnym klubem żeby się w wypożyczenia bawić, kożyści długofalowych z tego nie ma, a jak jakiś zawodnik sie u nas dobrze zaprezentuje to nie stać nas wtedy na definitywny transfer.
Wypożyczać powinny kluby które wiedzą że nie ma szans by doprowadzić do definitywnego przejścia piłkarza o klasie na tyle dużej żeby miał pewne miejsce w skłaadzie.
Dokładnie. Nie pamiętam żeby Wisła kiedykolwiek wypożyczyła jakiegoś zawodnika, ale jeśli zagwarantujemy sobie możliwość pierwokupu i koniczynki się zgodzą to pewnie go weźmiemy. Ryzyka dużego nie ma a chłopak młody, perspektywiczny i w przeciwieństwie do Jopa coś może z nigo jeszcze być.
Gdzieś wyczytałem, że Celtic chce dać 1,7mln e za Diaza. Jeśli to prawda to powinniśmy go sprzedać. Nie jest zły, uniwersalny, młody ale kwote też wykładają konkretną i chyba by się opłacało go puścić.

Nurkovic-Braz,Marceli,Głowa,Brożek-Łobo,Sobol,Guła,Kirm-Boguski,Brożek
Pawełek-Singlar,Diaz,Burliga-Mały,Cantoro,Jirsak,Gołoś,Varga,Mączyński-Cwielong
Odpowiedz cytując