PotiWisla napisał(a):

|
Niby dlaczego ?.To będzie dla niego szansa na ogranie się i pokazanie ze jak wróci do PAO to może być gotowy na grę w pierwszym składzie.
|
Ale nas nie obchodzi to zeby on sie ogrywal i pozniej wracal do PAO...
Bo w takim razie po co nam zawodnik na chwile...