Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13195
Stary 05.07.2009, 12:49
PotiWisla napisał(a):Wyświetl post
Niby dlaczego ?.To będzie dla niego szansa na ogranie się i pokazanie ze jak wróci do PAO to może być gotowy na grę w pierwszym składzie.
Ale nas nie obchodzi to zeby on sie ogrywal i pozniej wracal do PAO...
Bo w takim razie po co nam zawodnik na chwile...
Odpowiedz cytując