Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice
Offline
#
13194
05.07.2009, 12:48
nicolas
napisał(a):
a nie uważacie, że wypożyczony zawodnik może grać na pół gwizdka?
Nie, bo jemu także będzie zależało żeby pokazać się z jak najlepszej strony skoro ma ambicje grać w pierwszym składzie PAO
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
power1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do power1928
Znajdź inne posty napisane przez power1928