|
jesli chodzi o Braza to ma z Panatha kontrakt jeszcze 4 lata, ale podobvno ma być wypożyczony do ans z opcją pierwokupu za ok 500 tyś €. Jesli nei będzie miał takiej klauzuli to nei ma sensu go wyporzyczać. Zresztą wogóle uważam, że Wisła jest za poważnym klubem żeby się w wypożyczenia bawić, kożyści długofalowych z tego nie ma, a jak jakiś zawodnik sie u nas dobrze zaprezentuje to nie stać nas wtedy na definitywny transfer.
Wypożyczać powinny kluby które wiedzą że nie ma szans by doprowadzić do definitywnego przejścia piłkarza o klasie na tyle dużej żeby miał pewne miejsce w skłaadzie.
|