|
Co do Braza to myslę że byłby to dobry ruch ze strony Wisły.Jest młody,miejmy nadzieję że perspektywiczny z tym że jest jedno ale.Mam nadzieję że jesli rzeczywiscie dojdzie do wypożyczenia to będzie również klauzula dotycząca pierwokupu bo bez niej jest to tylko odroczenie istniejącego problemu.
|