Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13187
Stary 05.07.2009, 12:35
Co do Braza to myslę że byłby to dobry ruch ze strony Wisły.Jest młody,miejmy nadzieję że perspektywiczny z tym że jest jedno ale.Mam nadzieję że jesli rzeczywiscie dojdzie do wypożyczenia to będzie również klauzula dotycząca pierwokupu bo bez niej jest to tylko odroczenie istniejącego problemu.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując